post

Таке свято, як День вчителя, стосується практично кожної родини, адже майже завжди хтось ходить до школи))) І щороку постає питання – а що ж подарувати людині, яка дбає про вашу дитину щодня? Людині, яка ділиться своїми знаннями, увагою і теплом? Можна, звісно, обійтися традиційними цукерками і букетами. А можна проявити трішечки творчості і вибрати для подарунку натуральну косметику ручної роботи Младна.

Такий подаруночок буде радувати не один день і запам’ятається надовго. Та ще й принесе користь і задоволення. Адже українська косметика Младна створена із природних складників, а в асортименті є все необхідне для щоденного догляду. Кожен зможе підібрати дарунок на будь-який смак: декоративне мило, креми, тоніки, гелі для душу, бомби для ванн, і багато іншого.

На додачу, до свята вчителів у нас акція!

Знижки на День вчителя

Знижки на День вчителя на українську косметику Младна

Акція діє у фірмовій крамниці Младна і в інтернет-магазині косметики з 28 вересня по 5 жовтня 2018 року. Подбайте про подарунки заздалегідь!

Український виробник Младна від щирого серця вітає всіх, хто обрав нелегку, але таку важливу професію вчителя, з професійним святом! Щастя вам, міцного здоров’я і наснаги!

Залишити відповідь