post

Хоча така традиція, як «чорна п’ятниця» прийшла до нас із-за океану, в останні роки вона добре прижилася і в Україні. Дійсно, хто же не любить знижки? Особливо якщо вже і новорічні свята не так далеко, як може здаватися. От і цього року український виробник косметики Младна продає свою яскраву, ароматну продукцію зі знижками з нагоди чорної п’ятниці.

Чорна п’ятниця – умови розпродажу

Для того, щоб ніхто не лишився без покупок, акція продовжуватиметься цілих три дні: 22, 23 і 24 листопада. Найбільш очікуваний розпродаж поширюється на всю натуральну косметику Младна, в тому числі:

Волосся, обличчя, тіло – Младна пропонує повний асортимент косметики для повсякденного догляду за всіма типами шкіри. Засоби для зміцнення волосся, глибокого зволоження, антицелюлітного масажу, – якою би не була ваша потреба, у нас неодмінно знайдеться щось для вас. Чудово підходить ця натуральна українська косметика і для подарунків, які запам’ятаються надовго!

Розпродаж діє в інтернет-магазині косметики Младна і у фірмовій крамниці в ТЦ Васильківський. Також ви можете зробити замовлення по телефону і вибрати зручний для вас спосіб доставки.

Чорна п’ятниця чекає на вас з четверга по суботу!Чорна п’ятниця. Українська косметика, купити на розпродажі.

Залишити відповідь