post

Здавай тару — отримуй знижку!

Український виробник етичної косметики Младна розпочинає нову програму зі збереження природи! Тепер в усіх наших крамницях ви можете повернути НАШУ тару і отримати знижку на натуральну косметику Младна!

Для нас це – не рекламна акція, а світогляд. Ми вдячні природі за чудові інгредієнти, із яких створюємо прекрасні, корисні засоби для догляду за тілом, обличчям і волоссям без лаурил сульфатів і парабенів. І хочемо зробити те, що в наших силах для того, щоб не лише самим відповідально ставитися до довкілля, а й привчити до цього наших клієнтів.

На жаль, сьогодні ми вимушені пакувати свою косметику в пластикову тару, адже на ринку ще немає якісної заміни з більш екологічних матеріалів. Тому Младна готова йти на додаткові видатки, щоб переробити цю тару і не збільшувати кількість шкідливого сміття.

Приєднуйтесь, збережімо планету разом!

Як працює наша програма зі збереження довкілля

В усіх крамницях натуральної косметики українського виробництва Младна стоять спеціальні бокси для тари, надані проектом Україна без сміття.

Ми приймаємо всю пластикову тару (баночки і пляшечки з кришечками), а також алюмінієві баночки з-під будь-якого товару виробленого Младною.

За кожну 1 одиницю тари ви отримаєте знижку 1%.

Увага! Тара має бути чистою!

Продавець перегляне і порахує вашу тару і ви зможете придбати нову косметику зі знижкою, що дорівнює кількості зданої вами тари.

2 thoughts on “Бережи планету з Младною

Добавить комментарий