post

Навіть якщо весна поки що лише на календарі, її прихід все одне завжди радість! Жоден снігопад не може зупинити прихід найромантичнішої і найочікуванішої пори року. Не лише природа прагне оновлення, в кожному з нас прокидається радісне нетерпіння, хочеться чогось яскравого, ніжного, ароматного. Ну, точнісінько такого, як натуральна українська косметика Младна)))

Знижки до 8 березня – 15%

Тому до 8 березня ми вирішили зробити усім своїм покупцям подарунок: з 7 по 9 березня всю нашу косметику можна буде придбати на 15% дешевше. Сподіваємося, ці знижки потішать і чоловіків, які вітатимуть мам, дружин і коханих, і жінок, адже отримувати такі подарунки – справжнє задоволення.

Український виробник косметики Младна, знижки на 8 березняНагадуємо, що окрім окремих засобів для догляду за волоссям, шкірою тіла й обличчя, український виробник косметики Младна пропонує і готові подарункові набори. Гарно упаковані, тематично підібрані, вони значно полегшать вибір подарунку. Стануть у нагоді й наші подарункові картки різного номіналу, тоді ви точно не помилитеся!

У ці березневі дні Младна бажає вам кохання, радості та гармонії в житті!

Акція діє в усіх фірмових крамницях і нашому інтернет-магазині косметики.

Залишити відповідь