post

Ефективний догляд за шкірою тіла й обличчя – це не лише корисно, але й дуже-дуже приємно! Навіть під час найпростіших процедур з якісною натуральною косметикою ви зможете позбутися стресу, втоми і негативних емоцій. Саме на це і розрахована етична українська косметика Младна, відгуки про яку ви можете знайти як на нашому сайті, так і на сторінці Facebook.

Гарно виглядати зовсім не складно, якщо у вас під рукою є всі необхідні для щоденного догляду косметичні засоби. Тому напередодні літа Младна вирішила порадувати вас цікавою акцією, яка полягає у тому, що ви робите замовлення з попередньою оплатою і отримуєте на нього знижку 20%! Після отримання і сплати за замовлення, ми готуємо його для вас.

Натуральна косметика Младна. Акція «Назустріч літу!»

Асортимент акційної косметики Младна

Оскільки це літня акція, то і косметика, яку ви зможете замовити, відноситься до літнього асортименту. Ми вибрали саме те, що рік у рік купляється найактивніше в теплу пору року, а саме такі засоби для догляду:

Попереднє замовлення на будь яку кількість цієї натуральної косметики ручної роботи ви можете оформити і оплатити з 20 по 31 травня на нашому сайті або по телефону. Готове замовлення буде відправлено вам в період з 1 по 10 червня. Чекаємо на ваші замовлення!

Залишити відповідь